Commax Showroom

Zapraszamy do naszej salki ekspozycyjnej z urządzeniami firmy Commax, który w swoim portfolio produkcyjnym posiada: domofony, wideodomofony, interkomy i osprzęt. Commax to uznany na całym świecie dostawca systemów wideo i domofonowych. Siedziba firmy i zakłady produkcyjne znajdują się w Korei Południowej.

Systemy Commax gwarantują wysoką jakość wykonania i niezawodność. W ofercie firmy znajdują się urządzenia dedykowane do domów prywatnych oraz do osiedli mieszkaniowych. Bogata oferta stacji domowych (unifony, monitory słuchawkowe, monitory głośnomówiące) oraz stacji bramowych (kasety podtynkowe, natynkowe, wandalooporne) pozwala dobrać optymalne rozwiązanie dla każdego klienta.

Zaletą wideodomofonów Commax jest wygląd urządzeń. Firma kładzie ogromny nacisk na design, który jest zgodny z najnowszymi trendami. Topowe wideo-monitory posiadają fronty ze szkła lub stali szlachetnej, dzięki czemu idealnie komponują się z nowoczesnym wystrojem mieszkania. W dorobku firmy znajduje się spora kolekcja nagród m.in. iF Design Award (najbardziej prestiżowy na świecie konkurs w dziedzinie designu).

Wideodomofony Commax to również bogata funkcjonalność. Monitory z łącznością WI-FI podczas naszej nieobecności przekazują sygnał wywołania bezpośrednio na smartfon lub tablet. Będąc w pracy lub na wakacjach można zdalnie zobaczyć kto stoi przed furtką, można z nim porozmawiać, a jeśli to kurier można otworzyć mu furtkę i poprosić o pozostawienie paczki w altanie…

Jeśli szukacie Państwo domofonu lub wideodomofonu to z pewnością w naszym Commax Showroom znajdziecie coś dla siebie. Działająca ekspozycja składa się z 20 monitorów i 15 stacji bramowych. Do tego dochodzą dodatkowe modele eksponowane w gablotach oraz osprzęt: elektrozaczepy, zwory elektromagnetyczne, rygle, zamki kodowe, czytniki kart/breloków itp.

Commax Showroom jest czynny od poniedziałku do piątku w godzinach od 9 do 17. Serdecznie zapraszamy instalatorów, projektantów i klientów końcowych.
Nasz adres:
Commax Showroom
ul. Górnośląska 40 (budynek firmy RHJ Kuźnik, dojazd ulicą Szarych Szeregów)
43-200 Pszczyna