2020-05-06 Szkolenie Jablotron JA-100

O SYSTEMIE
JA-100 to system magistralny: wszystkie urządzenia (czujki, klawiatury, sygnalizatory, dodatkowe moduły) są podłączane do jednej wspólnej magistrali. Taka budowa znacznie upraszcza okablowanie bo z centrali można wyprowadzić jeden przewód i podłączyć do niego wszystkie elementy. W okablowaniu dozwolone są rozgałęzienia więc jeśli instalacja jest wykonana klasycznie i każdy element ma poprowadzony osobny przewód to też nie jest to problem (można podłączyć wszystkie przewody równolegle do magistrali). Zastosowanie dodatkowego modułu radiowego pozwala na obsługę urządzeń bezprzewodowych. System z powodzeniem realizuje też funkcje automatyki budynku (dostępne moduły sterujące w wersji magistralnej i radiowej). Centrale alarmowe serii JA-100 posiadają zaawansowany komunikator GSM/GPRS/LAN, który pozwala na zdalną kontrolę i sterowanie system.

O SZKOLENIU
Szkolenie Jablotron JA-100 ma charakter praktycznych warsztatów. Uczestnicy samodzielnie podłączają i programują system. Na szkolenie należy zabrać laptop (z systemem Windows, portem USB i bezprzewodową kartą WIFI). Każdy uczestnik otrzyma certyfikat autoryzowanego instalatora, dostęp do strefy instalatora MyCompany (możliwość pobierania dokumentacji, oprogramowania, zmiany języka z centralach i dodawania central do usługi MyJablotron) oraz możliwość zakupu zestawu startowego w promocyjnej cenie (zakup maksymalnie do 2 miesięcy po szkoleniu). Dojazd oraz ewentualne noclegi uczestnicy szkolenia muszą zapewnić sobie we własnym zakresie.

Data: 06.05.2020 (środa)
Czas trwania: 10:00-16:00
Miejsce: RHJ Kuźnik, ul.Górnośląska 40, 43-200 Pszczyna
Cena: 150 zł netto (184,50 zł brutto)
Instalator, który ukończył szkolenie i w ciągu 60 dni dokona zakupu kompletnego zestawu JA-100 uzyska rabat w wysokości 150 zł netto w ramach rekompensaty na koszt udziału w szkoleniu.

Kliknij i zgłoś chęć uczestnictwa w szkoleniu.