Ciemne i sensoryczne klawiatury oraz inne nowości Jablotron

Ciemne i sensoryczne klawiatury oraz inne nowości Jablotron

Po długich oczekiwaniach doczekaliśmy się nowych klawiatur do systemu Jablotron JA-100. Przy okazji do oferty zostało wprowadzonych kilka innych nowości

Magistralna klawiatura z czytnikiem JA-113E oraz jej bezprzewodowy odpowiednik JA-153E są dostępne nie tylko w białej, ale również w szarej i w antracytowej obudowie.

Podobna zmiana dotyczy klawiatur z czytnikiem i wyświetlaczem JA-114 oraz bezprzewodowej JA-154E. Tutaj też oprócz dotychczasowej białej są dostępne szare i antracytowe.

Wraz z nowymi kolorami klawiatur wprowadzone zostały segmenty sterujące JA-192E w wersji szarej i antracytowej.

Totalnie nowymi produktami są magistralne klawiatury sensoryczne z serii JA-121E. Dostępna jest biała i czarna wersja. Oprócz sensorycznych przycisków posiadają wbudowane czytniki RFID (działające z transponderami 125kHz oraz 13,56MHz Mifare). Klawiatury mogą służyć do uzbrajania strefy (w trybie pełnym lub częściowym) lub sterowania przejściem w kontroli dostępu. Są przystosowane do montażu zewnętrznego (stopień ochrony IP55). W ofercie są też urządzenia pozbawione klawiatury (same czytniki) oznaczone jako JA-120E.

Najpopularniejsza centrala JA-103K jest dostępna w standardowej lub powiększonej obudowie mieszczącej akumulator 7Ah.

Do grupy czujek zewnętrznych dołączył nowy model JA-169P.

Kontaktrony magistralne JA-111M i radiowe JA-150M/151M dotychczas dostępne tylko w białych lub brązowych obudowach teraz mogę być również szare lub antracytowe.

Ostatnim nowym produktem jest antracytowy klosz do sygnalizatorów.

Wraz z nowościami zaktualizowany został cennik Jablotron. Większość urządzeń ma nowe (wyższe) ceny – prosimy o uwzględnienie tego przy wycenach.

Większość nowych produktów jest już dostępna na naszym magazynie.

About the author

rhjpl-ad5357k administrator