Nowe urządzenia Satel

Nowe urządzenia Satel

Od jesieni w sprzedaży mamy kilka nowych urządzeń Satel.
Poniżej najciekawsze nowości. Więcej informacji na stronie producenta www.satel.pl

Centrale alarmowe PERFECTA-IP oraz PERFECTA-IP 32-WRL
Nowe centrale posiadają komunikator ethernetowy (brak modułu GSM). Coraz częściej klienci rezygnują w powiadomienia GSM i wybierają podłączenie alarmu tylko do internetu (odpada koszt utrzymania karty SIM) – nowe centrale doskonale wpisują się ten trend.

Moduł komunikacyjny INT-GSM LTE
Nowy moduł umożliwia komunikację przez sieci komórkowe 4G, 3G lub 2G. Moduł rozwiązuje problemy ze kartami SIM, które wymagają współpracy w urządzeniem 3G lub 4G. Moduł jest dedykowany do central Integra.

Bezprzewodowa czujka zmierzchu i temperatury ADD-200
Zewnętrzna bezprzewodowa czujka ADD-200 została wyposażona w dwa czujniki – zmierzchu i temperatury. Uzyskiwane za jej pośrednictwem informacje o aktualnym natężeniu światła oraz temperaturze mogą być wykorzystywane do realizacji funkcji automatyki budynkowej. ADD-200 współpracuje z kontrolerami Abax2.

Tester sygnału radiowego ARF-200 do ABAX 2
Tester wskazuje, jaki jest w danej lokalizacji poziom sygnału odbieranego i wysyłanego przez urządzenia pracujące w ramach dwukierunkowego systemu bezprzewodowego ABAX 2. Pozwala też sprawdzić poziom „szumu” radiowego generowanego przez inne urządzenia radiowe pracujące w kanałach systemu.

Bezprzewodowa czujka uniwersalna MXD-300
Wielofunkcyjna czujka MXD-300 może pracować jako: magnetyczna, magnetyczna z wejściem roletowym, wstrząsowa, wstrząsowa i magnetyczna, zalania wodą (po dokupieniu sondy).
MXD-300 współpracuje z: centralami alarmowymi PERFECTA WRL, kontrolerami VERSA-MCU i MTX-300, a także modułem alarmowym MICRA.

About the author

rhjpl-ad5357k administrator